Automobiļu žurnālu lapās parādījās interesants jauns koncepts no Zviedrijas. Šis ir pilnībā elektrisks auto Volvo Concept Recharge, kas ne tikai attīsta esošos elektromobiļus XC40 Recharge, C40 Recharge, bet pilnībā pārdomā ideju par modernu un tehnoloģisku ģimenes elektromobili.
Modelis ir veidots uz eksperimentālās platformas SPA 2, kas ir jauns pavērsiens Volvo automobiļu tehnoloģiju attīstībā. Šiem "ratiņiem" ir uzlabota moduļu struktūra, kas ļauj uz tā bāzes projektēt jebkuras klases elektromobiļus ar atšķirīgu vilces motoru un akumulatoru izvietojumu.

Pašai koncepcijai ir ļoti ievērojami tehniskie parametri. Trīs no tā ugunīgajiem elektromotoriem kopā ražo aptuveni 550 kW. jauda. Ir arī ļoti ietilpīgs akumulators, kas ļauj automašīnai WLTP ciklā pārvarēt līdz pat 880 kilometriem.
Eksterjers, kā arī koncepta interjers ir veidots atpazīstamā minimālisma stilā. Automašīna piedāvā pilnu klimata kontroli, progresīvu multimediju sistēmu ar lielu ekrānu, dažādus vadītāja palīgus un, protams, jaunāko autopilotu.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Volvo Concept Recharge parādīja zīmola nākotni:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив