Automobiļu žurnālu lapās parādījās interesants jauns koncepts no Zviedrijas. Šis ir pilnībā elektrisks auto Volvo Concept Recharge, kas ne tikai attīsta esošos elektromobiļus XC40 Recharge, C40 Recharge, bet pilnībā pārdomā ideju par modernu un tehnoloģisku ģimenes elektromobili.


Jaunais Roush Bronco R ir izlaists, lai aizstātu Bronco Raptor, ko daudzi fani ir gaidījuši. Pilnvērtīga jauna modeļa vietā pircējiem tika piedāvāts modificēts jaunākās paaudzes SUV, kas ieguva pieticīgas šasijas un interjera modifikācijas. Tomēr mēs nevaram paiet garām šim ievērojamajam modelim.


Jaunais Renault Logan CNG ir gatavs iekarot izstāžu zāles. Modelis izmēģinājuma formā tika prezentēts tālajā 2019. gadā, taču mazā žurnālistu interese lika francūžiem pārskatīt automašīnas koncepciju un veikt vairākus uzlabojumus. Beigās izrādījās, kas notika. Mūsu pārskats par jaunākās paaudzes Renault Logan CNG ir tālāk.


Šiks visādā ziņā Subaru Forester saņēma vēl vienu labu atjauninājumu. Zvaigžņu uzņēmuma vadošais krosovers iepriecinās pircējus ar virkni jaunu iespēju un iespēju. Viņi neignorēja automašīnu dzinēju līniju, kas jau lepojās ar daudziem spēka agregātiem katrai gaumei un budžetam.

Назад
Вперед