Diezgan labs subkompaktais apvidus automobilis Mitsubishi Eclipse Cross pēc atjaunināšanas kļūs par hibrīdu. Automašīna saņems jaunu spēkstaciju, kuru uzņēmums izstrādā tieši šim modelim. Sērijas automašīnas izlaišanas datums paredzēts 2021. gada pirmajā ceturksnī.


Atjauninātais un svaigais Volkswagen Tiguan X parādīsies Ķīnā līdz šī gada beigām. Tās pirmizrāde ir tikko ieplānota septembrī, un oficiālajā vietnē jau ir pilns ar ilgi gaidītā jaunuma attēliem. Tur vicinās augstākā līmeņa 380TSI aprīkojums, kurā ir uzstādīta R-Line sporta pakete. Par ko šis izlaidums ir zemāk.

Tesla, prominentais elektroauto ražotājs, ir kritis par upuri savai veiksmei Norvēģijā, kur, ņemot vērā augstos nodokļus mašīnām ar iekšdedzes dzinējiem, ir ievērojami vairāk Tesla markas auto, nekā jebkur citur Eiropā.


BMWlaiduši klajā jaunākās paaudzes 1. sērijas modeli, kas būs pirmaispriekšpiedziņas auto šī modeļa pastāvēšanas laikā. Trešās paaudzes modelisvarbūt atšķiras no līdzšinējās paaudzes 1. sērijas, taču tam ir daudz līdzībuar izmēros lielāko X2.


Назад
Вперед