Pirmais auto pirkums katra dzīvē ir ārkārtīgi saviļņojošs notikums. Varbūt arī tieši tāpēc, izvēloties savu pirmo mašīnu, jābūt sevišķi piesardzīgam un nevajadzētu pārlieku ļauties emocijām.

Autoskolas Presto piedāvātās vadlīnijas tiesību iegūšanai ir visnotaļ ambiciozas - secīgi un laikus izpildot noteiktās prasības, tiesības šeit iespējams iegūt pat 30 dienu laikā. Pietiek vien ar 10 dienām, lai izietu valstī noteikto minimālo braukšanas nodarbību skaitu.Diezgan labs subkompaktais apvidus automobilis Mitsubishi Eclipse Cross pēc atjaunināšanas kļūs par hibrīdu. Automašīna saņems jaunu spēkstaciju, kuru uzņēmums izstrādā tieši šim modelim. Sērijas automašīnas izlaišanas datums paredzēts 2021. gada pirmajā ceturksnī.


Atjauninātais un svaigais Volkswagen Tiguan X parādīsies Ķīnā līdz šī gada beigām. Tās pirmizrāde ir tikko ieplānota septembrī, un oficiālajā vietnē jau ir pilns ar ilgi gaidītā jaunuma attēliem. Tur vicinās augstākā līmeņa 380TSI aprīkojums, kurā ir uzstādīta R-Line sporta pakete. Par ko šis izlaidums ir zemāk.

Назад
Вперед