Lielākajai daļai mūsu valsts patērētāju ir pieejamas automašīnas otrreizējā tirgū, citiem vārdiem sakot, mantotas no iepriekšējiem īpašniekiem.

Sākumā jāizlemj par automašīnas cenu kategoriju, jāizvēlas automašīnas pēc parametriem, tas ievērojami samazinās meklēšanas laiku un izvēlieties optimālāko no daudzajām piedāvātajām iespējām. Protams, jāņem vērā arī personīgās izvēles. Jāatceras, ka automašīnas, kas tiek piedāvātas pārdošanai, izmantojot interneta vietnes, ir daudz lētākas nekā automašīnu tirgos pārdotie analogi, jo tiem, kas pārdod automašīnu tirgū, rodas noteiktas izmaksas, kas izpaužas kā ieejas maksa pašā tirgū. Un visbeidzot, no neskaitāmā automobiļu skaita, kas piesātina otrreizējo tirgu, jūs atrodat tieši to, par kuru esat gatavs šķirties no saviem ietaupījumiem. Kam jāpievērš uzmanība, pārbaudot potenciālo pirkumu. Centieties uzreiz neizrādīt pārdevējam savu interesi par automašīnu, lai arī cik ļoti vēlaties to iegādāties pēc iespējas ātrāk, tādējādi jūs varat pazemināt cenu par vairākiem simtiem dolāru, kad solot un ietaupiet daudz uz pirkuma.auto virsbūve nelieliem iespiedumiem un skrāpējumiem, pievērsiet uzmanību krāsojuma stāvoklim, vai atstarpes starp dažādām virsbūves daļām ir vienmērīgas. Noteikti paziņojiet pārdevējam par atklātajiem defektiem. Sagatavošanās krāsošanai un vēlāk reāli nokrāsot kaut vienu automašīnas virsbūves elementu izmaksās dārgi.Atveriet automašīnas durvis, pievērsiet uzmanību, vai durvju iekšpusē un uz sliekšņiem nav rūsas.

Tāpat jāpievērš uzmanība tam, vai spraugā starp durvīm un automašīnas virsbūvi uz melnām plastmasas detaļām nav redzamas krāsas pēdas. Ja ir krāsas pēdas, tad automašīna tika krāsota ne tik sen, un pēdējā bieži vien nav augstākās kvalitātes. Skaties vai viegli atveras un aizveras durvis, vai nav šķībi.Atver mašīnas bagāžnieku, bagāžnieka vāka apakšējā daļā var paslēpties arī rūsa. Neesiet pārāk slinks, lai paceltu bagāžnieka paklājiņu. Pievērsiet uzmanību metāla stāvoklim, kā arī nelielu kroku esamībai vai neesamībai uz metāla, parasti jums tuvākajos stūros. Ja šādas metāla deformācijas ir, tas var nozīmēt, ka automašīna ir nokļuvusi smagā avārijā un nācies "izvilkt ārā" automašīnas virsbūvi. Lūdziet iedarbināt dzinēju vai, vēl labāk, dariet to pats. Iedarbinot dzinēju, pārliecinieties, ka nav svešas skaņas. Apturiet dzinēju un restartējiet. Ja starteris griežas "cieti", tuvākajā laikā būs jāmaina akumulators.Neizslēdzot dzinēju, paskatieties zem pārsega. Apskatiet, vai dažādās dzinēja daļās, arī apakšā, nav noplūdes motoreļļa. Palūdziet pārdevējam spēcīgāk nospiest akseleratoru un apskatīt izplūdes gāzi. Biezi balti dūmi no automašīnas izplūdes caurules norāda uz dzinēja darbības traucējumiem, jo īpaši zem motora cilindra galvas var būt caurdurta blīve. Blīve pati par sevi nav dārga, bet tās nomaiņa tev izmaksās kārtīgu summu.(ja ir).Pagrieziet stūri līdz galam, vispirms vienā un tad otrā virzienā. Stūrei vajadzētu brīvi griezties. Ja, pagriežot stūri, ir dzirdama raksturīga skaņa, iespējams, ir problēmas ar stūres pastiprinātāja sūkni. Nebūs lieki ieskatīties stūres pastiprinātāja šķidruma rezervuārā un pārbaudīt tā līmeni.Neesiet slinki braukt ar auto. Pretējā gadījumā jūs nezināsit balstiekārtas stāvokli, kas ir svarīgi. Braucot nedrīkst būt klauvējieni un svešs troksnis, uz īsu brīdi atlaidiet stūri pie maza ātruma, automašīnai jābrauc gludi, tā nedrīkst vilkt uz sāniem.norādīts transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā, ar virsbūves numuru uz transportlīdzekļa . Tāpat pārbaudiet, vai automašīnai ir apdrošināšana, atzīme par valsts tehniskās apskates iziešanu.Un pēdējais: nekavējieties kaulēties. Par visiem konstatētajiem trūkumiem pieprasiet no pārdevēja vismaz nelielu, bet zemāku cenu. Un, ja kopumā automašīna, kā arī tā galīgā cena jums ir piemērota, tad apsveicam ar pirkumu! Ceru, ka rakstā sniegtie padomi ir palīdzējuši jums izvēlēties kvalitatīvu lietotu automašīnu, un tagad jums patiks braukšana neatkarīgi no tā, vai tas ir ceļojums uz darbu, makšķerēšana ar draugiem vai visa ģimene nedēļas nogalē.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Kā izvēlēties pareizo lietoto automašīnu:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив