Nissan jaunais plug-in hibrīda sedans ir gatavs sērijveida ražošanai un vienlaicīgai pārdošanai ASV un Eiropas tirgos. Runa ir par Sylphy e-Power modeli, kas pircējus sola iepriecināt ar ārkārtīgi zemu degvielas patēriņu, šiku dizainu un labām tehniskajām īpašībām.

Uzreiz par galveno – automašīnas degvielas patēriņš kombinētajā ciklā būs tikai 3,9 litri uz simtu, kas ir pielīdzināms Vācijas firmu labākajām sporta automašīnām. Daudzējādā ziņā samazinātu degvielas patēriņu nodrošina uzlabotas konstrukcijas dzinēju izmantošana, kas aktīvi draudzējas ar elektromotoriem un izmanto rekuperatīvās bremzēšanas enerģiju.


Starp citu, sedanam būs labs litija jonu akumulators, ar kura vienu uzlādi WLTP ciklā varēs pieveikt līdz pat 80 kilometriem. Tajā pašā laikā modeli var vadīt tikai ar elektrisko vilci, lai Sylphy e-Power varētu izmantot kā pilnvērtīgu elektrisko transportlīdzekli ar zemu darbības rādiusu.

Turklāt pircēji atradīs patīkami pabeigtu interjeru ar minimālisma pieskaņu, sportisku dizainu un pilnu komfortablu iespēju klāstu. Par jaunās preces izmaksām nekas nav zināms, taču tiek prognozēts diapazons no 30 līdz 35 tūkstošiem dolāru.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Nissan Sylphy e-Power iepriecinās jūs ar zemu patēriņu:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив