Klajā nāk jaunais 1. sērijas BMW

15-08-2019, 14:02

BMWlaiduši klajā jaunākās paaudzes 1. sērijas modeli, kas būs pirmaispriekšpiedziņas auto šī modeļa pastāvēšanas laikā. Trešās paaudzes modelisvarbūt atšķiras no līdzšinējās paaudzes 1. sērijas, taču tam ir daudz līdzībuar izmēros lielāko X2.

Nedaudzlielāka radiatora reste tagad ir viena no pamanāmākajām BMW dizaina iezīmēm.Aizmugurē – LED lukturi un, klāsta flagmanim M135i – arī difuzors un divasizplūdes sistēmas caurules. 

BMWapgalvo, ka jaunais dizains ļāvis paplašināt salona ietilpību. Tā ir ievērojamilielāka, ko īpaši izjutīs aizmugurē sēdošie – vietas galvai un kājām ir vairāk.Kravas nodalījuma ietilpība ir 380 litri, tātad par 20 litriem vairāk, kālīdzšinējam modelim. Ja noloka sēdekļu atzveltnes, to var paplašināt līdz 1200litriem. 

Jaunajam 1. sērijas BMW pirmoreiz būs elektrisks panorāmasstikla jumts, iDrive 7,0 un 10,25 collu infosistēmas ekrāns, savukārt 9,2 colluhead-up displejs ir papildaprīkojumā.   

Pircējiem Eiropā būs pieejamas trīs modifikācijas ardīzeļdzinēju un divas – ar benzīna motoru. Jaudīgākais 1.sērijas variants - M135i 0-100 km/hpaātrinājumu varēs veikt 4,8 sekundēs.  

Info https://www.whatcar.lv/auto-zinas-raksts/6792/klaja-nak-jaunais-1--serijas-bmw-скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Klajā nāk jaunais 1. sērijas BMW:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив