Šā gada sākumā klajā nākušie Toyota Corolla un RAV4, kā jau tika prognozēts, jaunākajos un vēl stingrākajos Euro NCAP2019. gada testos ir sasnieguši maksimālo 5 zvaigžņu automobiļa drošībasnovērtējumu.

Corolla un RAV4 guvaizcilus rezultātus visās 4 Euro NCAP kategorijās (skatīt tabulu zemāk).

                         
  

 

  
  

Pieaugušie braucēji

  
  

Bērni

  
  

Mazāk pasargātie satiksmes dalībnieki

  
  

Drošības palīgsistēmas

  
  

Corolla

  
  

95%

  
  

84%

  
  

86%

  
  

77%

  
  

RAV4

  
  

93%

  
  

87%

  
  

85%

  
  

77%

Toyota skaidro, ka šie Corolla un RAV4sadursmju testu rezultāti atspoguļo Toyota jaunās globālās arhitektūrasplatformas un virsbūves vispārējo izturību. Tajā izmantoti stratēģiskipārdomāti pastiprinājumi un augstas izturības tērauds, kuri absorbē un novadatrieciena enerģiju prom no salona.

Saskaņā ar Toyotaapņemšanos padarīt moderno drošības aprīkojumu pieejamu it visiem jaunā otrāspaaudzes Toyota Safety Sense ietilpst standarta aprīkojumā visos Corolla unRAV4 aprīkojuma līmeņos. Drošības komplekts ietver sadursmes novēršanas sistēmu(PCS) ar gājēju un riteņbraucēju noteikšanas funkciju, adaptīvo kruīza kontroli(ACC), brīdinājumu par izbraukšanu no joslas (LDA) ar stūres koriģēšanasfunkciju, automātisko tālo gaismu funkciju (AHB) un ceļa zīmju atpazīšanaspalīgsistēmu (RSA).

Corolla un RAV4 sadursmesnovēršanas sistēma saņēma maksimālo novērtējumu testos nelielā ātrumā – tāspēja izvairīties no sadursmes it visos testētajos ātrumos. Arī braucot šosejasātrumā, Toyota Safety Sense uzrādīja labu sniegumu. Tuvojoties lēnāk braucošamautomobilim, automobilis izvairījās no sadursmes visos pārbaudītajos ātrumos.Tuvojoties stāvošam automobilim vai automobilim, kas samazina ātrumu, sadursmetika novērsta lielākajā daļā gadījumu, bet pārējos – tās sekas tika ievērojamisamazinātas.

Arī sistēmas gājēju unriteņbraucēju noteikšanas funkcija uzrādīja labu sniegumu, jo gan dienas, gannakts testos jebkuros apstākļos automobilis no sadursmes izvairījās. 

Info https://www.whatcar.lv/auto-zinas-raksts/6794/toyota-corolla-un-rav4-iegust-5-zvaigznes-euro-ncap-testosскачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Toyota Corolla un RAV4 iegūst 5 zvaigznes Euro NCAP testos:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив