Jeep Gladiator ir viens no intriģējošākajiem pikapiem, kādsšobrīd ir pieejams globālajā auto tirgū, tāpēc nav pārsteigums, ka ASV bāzētaistūninga ateljē Hennessey tieši šo auto izvēlējies par bāzi savam Maximus 1000modelim. 

Kā jau liecina nosaukums, Maximus ir kaut kas maksimāls unHennessey gadījumā tas ir pikaps ar 6,2 litru Hellcat V8 motoru, jaunu dzinējavadības bloku, kā arī citiem uzlabojumiem, jaunu degvielas un izplūdes sistēmuieskaitot. Galarezultātā šis motors attīsta 1000 ZS (tieši tā, tūkstošzirgspēku) un 1264 Nm lielu griezes momentu. 

Pāris lietas, kas būtu jāzina, ir – standarta Gladiator ir3,6 litru V6 ar 289 ZS un 352 Nm, turklāt pat šķietami (un faktiski) jaudīgais DodgeChallenger SRT Hellcat Redeye nav tik iespaidīgs kā Hennessey piedāvājums, jo,lai arī tam ir 6,2 litru V8 motors, tas attīsta tikai 808 ZS un 957 Nm. 

Hennessey neatklāj, cik ātrs Maximus ir, taču ateljē saimnieksDžons Henesijs dziļdomīgi to raksturojis kā “negantnieku uz četriem riteņiem”. Cena gan ir zināma – 200 tūkstoši dolāru, jebapmēram 180 tūkstoši eiro. 

Info https://www.whatcar.lv/auto-zinas-raksts/6796/jeep-pikaps-ar-1000-zs-motoru-hennessey-izpildijumaскачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Jeep pikaps ar 1000 ZS motoru Hennessey izpildījumā:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив