Diezgan labs subkompaktais apvidus automobilis Mitsubishi Eclipse Cross pēc atjaunināšanas kļūs par hibrīdu. Automašīna saņems jaunu spēkstaciju, kuru uzņēmums izstrādā tieši šim modelim. Sērijas automašīnas izlaišanas datums paredzēts 2021. gada pirmajā ceturksnī.

Modelis piederēs uzlādējamo hibrīdu kategorijai un varēs pārvietoties tikai ar elektrisko vilci. Kas attiecas uz iekšdedzes motoru, atkarībā no izvēlētās konfigurācijas ir parasts brīvā gaisa dzinējs, kura tilpums ir 1,5 - 2,0 litri. Tas viss ir aprīkots ar viediem vadītāja palīgiem, daudziem režīmiem un ērtu vadību.

Dizaina ziņā tas ir diezgan iespaidīgs. Iedvesmojoties no Mitsubishi e-Evolution koncepcijas, krosovera ārpuse parāda izturību un dinamiku. Īpaši automašīna tika pārveidota aizmugurē, kur diemžēl tika vienkāršots aizmugurējo piekto durvju dizains.
Kopumā šis krosovers izskatās diezgan pievilcīgs, un, ņemot vērā tā piegāžu plašo ģeogrāfiju, var droši teikt, ka modelis būs pieprasīts. Godīgi sakot, Dienvidāfrikā, kur šī automašīna ir gandrīz bestsellers starp visiem apvidus automobiļiem.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Pēc atjaunināšanas Mitsubishi Eclipse Cross plāno izgatavot hibrīdu:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив