Atjauninātais un svaigais Volkswagen Tiguan X parādīsies Ķīnā līdz šī gada beigām. Tās pirmizrāde ir tikko ieplānota septembrī, un oficiālajā vietnē jau ir pilns ar ilgi gaidītā jaunuma attēliem. Tur vicinās augstākā līmeņa 380TSI aprīkojums, kurā ir uzstādīta R-Line sporta pakete. Par ko šis izlaidums ir zemāk.
Ķīniešu Tiguan iegūs platumu un garumu, bet nedaudz zaudēs augstumu. Šķiet, ka šī Āzijas tirgus pieaugošā tendence nekad nebeidzas. Jumts kopā ar lūku tiks nokrāsots pārējā ķermeņa krāsā. Sliedes ir uzstādītas pēc noklusējuma.

Optikā ir izmaiņas. Automašīna tiks aprīkota ar jaunām sērijas lampām, kurām ir dinamiski virzienrādītāji un kas aprīkotas ar Y formas grafiku. Ap divvirzienu izplūdes sistēmu vicinās spīdīgs panelis, virs kura ir skaidri redzama bremžu gaismas josla.
Kas attiecas uz motoru, viss nemainās. Ja vien vienīgā iespēja ir četru cilindru turbokompresors EA888 ar diviem litriem, kas spēj radīt 186 ZS. ienes zināmu dažādību. Transmisija ir stingri automātiska robotizēta. Ir pilns komplekts ar pilnpiedziņu.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Ķīnā Volkswagen Tiguan X parādīsies pirms gada beigām:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив