Jaunais Roush Bronco R ir izlaists, lai aizstātu Bronco Raptor, ko daudzi fani ir gaidījuši. Pilnvērtīga jauna modeļa vietā pircējiem tika piedāvāts modificēts jaunākās paaudzes SUV, kas ieguva pieticīgas šasijas un interjera modifikācijas. Tomēr mēs nevaram paiet garām šim ievērojamajam modelim.
Zem Bronco R pārsega atrodas vairāki ļoti griezes momenta dzinēji ar vidējo jaudu 300 ZS. Īpaši izceļas četri 2.3 EcoBoost ar turbokompresoru, kas spēj nodrošināt 274 ZS jaudu. un 420 ņūtonmetru griezes moments. Kopumā tas ir labs motors, lai gan tas nespēj demonstrēt nekādu progresu, ko pircēji gaidīja.

Runājot par krosovera izskatu, tas saņēma jaunu optiku, radiatora režģi, kā arī vairākus citus sīkus jauninājumus, kas nav uzreiz redzami. Kopumā mums ir klasiska “kaste”, kuru dizaineri tikai nedaudz rediģēja. Arī interjerā nav jūtama jauninājumu pārbagātība, lai gan uzteicami, ka beidzot automobilī ir uzstādīta adaptīvā klimata kontrole ar divām darba zonām.
Šis SUV tiks sākts masveida ražošanā 2022. gada oktobra sākumā. Kas attiecas uz Raptor versiju, kuru Rietumu autobraucēji turpina gaidīt, tā, visticamāk, tiks izlaista tikai nākamgad.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Roush Bronco R iznāca ar vecu motoru:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив