Šiks visādā ziņā Subaru Forester saņēma vēl vienu labu atjauninājumu. Zvaigžņu uzņēmuma vadošais krosovers iepriecinās pircējus ar virkni jaunu iespēju un iespēju. Viņi neignorēja automašīnu dzinēju līniju, kas jau lepojās ar daudziem spēka agregātiem katrai gaumei un budžetam.
Sāksim savu improvizēto apskatu ar stāstu par jaunajiem dzinējiem, kurus šeit pārstāv atmosfēriskie benzīna dzinēji ar vidējo jaudu 170 ZS. Tajā pašā laikā pircēja izvēlei ir pieejami vairāki transmisijas veidi, tostarp CVT ar pastāvīgu visu riteņu piedziņu.

Parādīto opciju vidū izceļas EyeSight sistēma ar īpašu stereo kameru, kas uzlabo skata leņķus. Uzlabotie parkošanās sensori un citi vadītāja palīgi ir patiešām uzlabojuši savas iespējas, pateicoties šim jauninājumam. Papildus parādījusies adaptīvā kruīza kontrole, kas darbojas arī ar jauno kameru.
Tirdzniecībā jaunumam vajadzētu parādīties līdz oktobra vidum, tāpēc auto nebūs ilgi jāgaida. Daži tirgotāji jau ir gatavi veikt iepriekšēju pasūtījumu īpaši nepacietīgiem pircējiem. Visiem pārējiem mēs iesakām gaidīt oficiālo izlaišanu.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Subaru Forester ir saņēmis lielisku atjauninājumu:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив