Jaunais Subaru Legacy Outback sola iepriecināt praktisko ģimenes krosoveru cienītājus ar pieklājīgu dzinēju līniju, ērtām interjera iespējām un svaigu dizainu. Modelis tiks pārdots Eiropā un ASV līdz šī gada beigām, tāpēc mums noteikti ir ko pastāstīt par šo.
Sāksim savu improvizēto apskatu ar dzinēju līniju, kas ir palielinājusies, pateicoties veselai jaunu benzīna dzinēju plejādei. Interesantākie varianti ir aspirējamie 2,5 ar 184 ZS. un 239 ņūtonmetru griezes moments. Jāatzīmē arī turbokompresors 2,4 ar 263 ZS. un 376 ņūtonu griezes moments. Kopumā dzinēji ir vairāk nekā piemēroti vidēja izmēra krosoveram, tāpēc esam pārliecināti, ka jaunpienācēji būs ļoti pieprasīti.

Papildus dzinējiem mainījies arī interjers. Tagad tā apdarē izmanto labākas kvalitātes plastmasu. Turklāt parādījās uzlabota multimediju sistēma un digitālais instrumentu panelis.
Attiecībā uz ārpusi, kā parasti, tika nomainīts radiatora režģis un optika. Turklāt tika pievienots lielisks disku komplekts ar firmas gumiju. Kas attiecas uz automašīnas izmaksām, tas joprojām ir noslēpums. Jebkurā gadījumā modelim nevajadzētu maksāt daudz vairāk par pašreizējo Legacy versiju.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Subaru Legacy Outback iepriecinās ar labāko aprīkojumu:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив