Mitsubishi Outlander PHEV hibrīds saņēma lielu atjauninājumu 2018. gadā, kad modelis saņēma otro paaudzi un jaudīgu elektromotoru pāri. Tagad, pēc gandrīz pieciem gadiem, automašīna atkal tiek atjaunināta, pievienojot dzinējiem ietilpīgu akumulatoru, kas ļauj ar vienu uzlādi veikt daudz lielākus attālumus.
Auto, tāpat kā līdz šim, ir aprīkots ar diviem elektromotoriem, ar kopējo jaudu 185 kW, kā arī atmosfērisko benzīna dzinēju ar 133 ZS. un 195 ņūtonmetru griezes moments. Tajā pašā laikā krosovers ir uzlādējams hibrīds, kas nozīmē, ka tas spēj pārvietoties vispār, neiedarbinot iekšdedzes dzinēju.

Automašīnas atjaunināšana ietekmēja arī akumulatoru, kas saņēma palielinātu skaļumu. Tagad ar vienu uzlādi ar WLTP ciklu var nobraukt līdz 95 kilometriem. Turklāt modeli var uzlādēt augstsprieguma uzlādes stacijās, kas ir ļoti ērti.
Pretējā gadījumā krosovers saņēma tīri kosmētiskus jauninājumus, ar kuriem acīmredzami nepietiek pat pieticīgam pārveidojumam. Bet viņi izvilka multivides sistēmu, kurai tagad ir liels skārienekrāns un papildu iespējas. Kopumā atjauninājums izrādījās ļoti patīkams un noderīgs.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Mitsubishi Outlander PHEV ievērojami palielināja ātrumu:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив